İnşaat sektöründe geçirdiği 22 yıl boyunca 3.000’ in üzerinde konut inşaatını başarıyla tamamlayan Akkuş A.Ş.’nin kurucusu Haşmet Akkuş, sektördeki tecrübesi, yenilikçi ve çevreci yaklaşımı doğrultusunda 2016 yılında gaz beton sektöründe yerini aldı.

2017 Yılında üretime başlayan EGE GAZBETON üretim tesisi, 22.000 m² kapalı olmak üzere toplam 100.000 m² alanda yıllık 720.000 m³ üretim kapasitesi ve 20 yıllık üretim tecrübesine sahip kadrosuyla sektörde faaliyetlerine devam ediyor.

Marka bilinirliği ve satış hacminin artmasıyla yurt içi ve yurt dışı inşaat piyasasında her geçen gün adından daha çok bahsettiren EGE GAZBETON’un hedefi, önümüzdeki 5 yıl içinde aynı kapasiteye sahip toplamda 4 fabrikaya ve 2.880.000 m–’lük yıllık üretim hacmine ulaşmaktır.

Misyonumuz

Çarpık yapılaşmanın yerini doğa dostu, çevreci binaların almaya başladığı “Dünyamıza”, EGE GAZBETON olarak, tüm bilgi ve birikimimizi katarak inovatif, doğa dostu ve kaliteli ürünler ile katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Kalitemiz ve kurum kültürümüzle Türkiye’nin ve dünyanın en iyi ve güvenilir gaz beton markalarından biri olmak. Gazbeton ürünlerinin Türkiye ve Dünya’da yaygınlaşmasına öncülük etmek.

Değerlerimiz

Kaliteli ürünler, adil, güvenli ve konforlu çalışma ortamı, kıymetli ve mutlu çalışanlar, maksimum müşteri memnuniyeti.